Menüü
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Uudised
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
Otsi

kell 15.00 Kaasaegse tsirkuse lavastus ''Igavikuline Õhtusöök'' / Big Wolf Company SUVETUUR 2018 Folgikojas

Tsirkuselavastus IGAVIKULINE ÕHTUSÖÖK suvetuur 2018 / Big Wolf Company
Mööda maailma rännanud Eesti artistid Grete Gross ja Lizeth Wolk on naasnud suvetuuriks kodumaile, et tuua publiku ette lugu ühest eluajast - muutustest, vananemisest, üksindusest ja unistustest. “Igavikuline Õhtusöök” on kummardus traditsioonilisele tsirkusele, suurendusklaasis lugu artistiks olemisest, särast ja selle tuhmumisest.

Proua Marta ja Helmi kohtuvad juba viimased 10 aastat õhtusöögil kahele, meenutamaks noorusaegu ja peletamaks eemale üksinduse kibedat maitset. Nagu eluaegsetele sõpradele kohane, väljendub daamide armastus ja hoolimine tobe-jantlikus tögamises ja kraaklemises. Kuid nende kühmu vajunud kehade, liiga aeglaseks muutunud jalgade ja kortsu vajunud nägude tagant ei jää märkamatuks see silmade sära, ikka veel nägemas publiku ovatsioone, ikka veel imetletud, ikka veel kaunid…

Eesti muusika kullafond paitab publiku kõrvu, tsirkusele omane võimatuse võimalikkus teritab meeli ja vaheajal pakutav (piletihinnas sisalduv) tassike teed või pokaal veini kustutab janu.

Idee ja teostus / Big Wolf Company koosseisus Grete Gross, Lizeth Wolk
Laval / Grete Gross, Lizeth Wolk
Repetiitor, lavastuskonsultant / Kaspar Jancis, Kaja Lindal
Assisteeriv kunstnik / Maarja Roolaht
Produktsioon / Karmen Aasanurm
Esietendus 26. märts 2017, Von Krahli Teater

Big Wolf Company on Eesti esimene professionaalne kaasaegse tsirkuse trupp, mis asutati Grete Grossi ja Lizeth Wolki poolt aastal 2015. Lizeth ja Grete on lõpetanud Soome tsirkusekooli (SaSak Circus Education, Lahti) 2015 mais, spetsialiseerumisega õhuakrobaatikale. Oma jõude ühendades loob Big Wolf Company etendusi igale maitsele: nii stiilset retrohõngulist komöödiat kui ka meelipaitavaid soololavastusi. Trupp rühib ühise eesmärgi poole, panna kogu Eesti armastama tsirkust ja näidata, kuivõrd mitmekülgne tsirkusekunst olla võib.

L 28.07 kl 15:00 Mooste mõisa Folgikoda
https://www.piletilevi.ee/est/piletid/kogupere/tsirkus/kaasaegse-tsirkuse-lavastus-igavikuline-ohtusook-big-wolf-company-suvetuur-2018-253424/

Etendus on kahes vaatuses, kestus orienteeruvalt 1 tund ja 10 minutit

Lavastuse valmimist ja esitamist on toetanud Eesti Kultuurkapital.
Sündmuse koduleht / https://www.bigwolfcompany.net/
Lisainfo Facebookis / https://www.facebook.com/bigwolfcompany/
Sündmuse koduleht: https://www.bigwolfcompany.net/