Menüü
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Uudised
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
Otsi

kell 19.00 ELINA BORN ja STIG RÄSTA - JÕULUKONTSERT Folgikojas JÄÄB ÄRA

Elina ja Stigi jõulukontsert Moostes 19.12. jääb tehnilistel põhjustel ära. Ostetud piletiga on võimalus minna kontserti kuulama 27.12. Vanemuise kontserdimajja (pileti vahetust ei ole vaja teha) või mõnel teisel sobival kuupäeval (samuti ei ole pileti vahetust vaja teha) või tagastada pilet kuni 26.12.2017.
PDF pileti omanikel palume ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil tagasiost@piletilevi.ee ja kirja sisusse palume märkida tellimuse number.
Tavapileteid ostetakse soovi korral tagasi kõigis Piletilevi müügipunktides va. Circle K teenindusjaamades.
Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast! Lisainfo: 55597937
ELINA BORN ja STIG RÄSTA esimest korda jõulutuuril!

Elina Borni ja Stig Rästa esmakordsed jõulukontserdid toimuvad 19.-30. detsembrini üle Eesti. Esitamisele tuleb nii jõulumuusikat kui omaloomingut ning artiste saadab suurepärane ansambel.

Elina Born on kahtlemata üks meie säravamaid naisartiste, kes võitis superstaari saates teise koha ning on välja andnud omanimelise debüütalbumi, mis sisaldas tuntud hitte nagu “Miss Calculation” jt. 2015. aastal võitis Elina koos Stigiga Eesti Laulu finaali ja esindas Eestit Eurovisiooni lauluvõistlusel, kus saavutas väga kõrge 7. koha. Eesti Muusikaauhindade galal 2016. a auhinnati Elina Borni koguni neljas kategoorias.

Stig Rästa on suurepärane muusik ja helilooja ning tema sulest ja koostöös teistega on valminud nii Elina Borni, Karl-Erik Taukari, Trafficu kui ka näiteks Beyond Beyondi lood ning tähelepanuväärne arv nendest lugudest on pälvinud suure kuulatavuse ja saanud hittideks. Stig on välja andnud elulooraamatu „Minu Kennedy“ ning ka lastelaulude kogumiku „Tõeline muinasjutt.“ Viimasel suvel aga tähistas Stig oma loometee 15-ndat juubeliaastat väärilise soolotuuriga üle Eesti.

Elina Borni ja Stig Rästa koostöö on kestnud juba aastaid ning selle koostöö krooniks on kahtlemata meile kõigile tuntud Eesti Laulu võidulugu „Goodbye to Yesterday.“

Vaata ja kuula Elina ja Stigi tuntumaid lugusid:
Goodbye to Yesterday: https://www.youtube.com/watch?v=qfR0bQZhlqM
Miss Calculation: https://www.youtube.com/watch?v=PxyLimYtxoU
I Wanna Meet Bob Dylan: https://www.youtube.com/watch?v=KVk4ZRPogjI
Laval:
ELINA BORN - laul
STIG RÄSTA – laul/kitarr/klaver
Carlos Roos – kitarr
Kallervo Karu – löökpillid
Siim Usin – bass

http://www.piletilevi.ee/est/piletid/festival/muusika/elina-born-ja-stig-rasta-joulukontserdid-227465/