Menüü
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Uudised
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
Otsi

kell 19.00 Eesti ETNO Ringreis 2017 Folgikojas

Pärimusmuusika pesa on Eesti Pärimusmuusika Keskuse ja Mooste Rahvamuusikakooli koostööprojekt, mis toob Moostesse eriilmelisi pärimusmuusikuid.
Pärimusmuusika pesa kutsub Eesti ETNO Ringreisi kontserdile
Mooste Folgikojas  4. oktoobril algusega 19.00

Piletid: 5/7 eurot. Pileti eest saab tasuda ka pangakaardiga.

Eesti ETNO 2017 Ringreis toob kuulajate ette põnevalt kirju rahvusvahelise seltskonna, kes mõnede proovide järel hakkavad Eestis kontserte andma ning Etno-pisikut edasi kandma. Kokku saavad 5 noort ja nende 2 juhendajat Austraaliast, Belgiast, Saksamaalt ja Eestist.
Eesti ETNO Ringreis on juba kolmandat aastat toimuv rahvusvaheline jätkuprojekt suvisele Eesti ETNO laagrile. Suvisest laagrist valitakse välja noored muusikud nii Eestist kui ka väljaspoolt, et kahe juhendaja eestvedamisel luua suviste lugude baasil kontsert-kava, mis toob kuulajateni Eestist ja mujalt pärit lood ja laulud.
Tänavusel ringreisil osalevad Kärt Tambet (viiul), Markko Sunni (kitarr), Martin Kullamaa (kontrabass), Naomi Maathyssen (flööt Austraalia) ja Jeroen Laureyssens (lõõts, Belgia). Neid juhendavad Richard Holzmann (kitarr, Saksamaa) ja Lee Taul (viiul).

Kontserdi korraldajad: Eesti Pärimusmuusika Keskus ja Mooste Rahvamuusikakool Eesti ETNO Ringreisi projektijuht: Margit Kuhi, http://margit@folk.ee