Menüü
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Uudised
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
Otsi

kell 19.00 IGIHALJAD TÄHED ESTRAADILT - "ME POLE ENAM VÄIKESED" Folgikojas

Unustamatud ja igihaljad tähed estraadilt -
Heidy Tamme
Boris Lehtlaan
Ansambel MTJ

Juttu vestab Jüri Vlassov
Üle-Eestilisel suvetuuril ME POLE ENAM VÄIKESED

 24.07 kell 19 Mooste Folgikoda

Piletid kõigile kuni 31.05.17 13 € müügil Piletilevis ja Piletimaailmas.
Piletid alates 1.06.17: Täispilet 15€ Pensionär 13€ Laps vanuses 7-12a. (k.a) 13€ Erivajadustega klient 13€
Piletid ürituse päeval: Täispilet 18€ Pensionär 15€ Laps vanuses 7-12a. (k.a) 15€ Erivajadustega klient 15€ Lastele vanuses kuni 6a. (k.a) on sissepääs tasuta.

Info 505 9625http://www.kontsertkorraldus.ee

Eelmisel aastal oma 35. sünnipäeva tähistanud legendaarne kontserdi- ja kolhoosibänd MTJ võtab kampa igihaljad ja igavesti nooruslikud Boris Lehtlaane ning Heidy Tamme ja teeb vanade aegade mälestuseks tuuri „Me pole enam väikesed“. Kõlavad ainult hitid nagu Ma tahaksin kodus olla, Külateel, Maria, Lahkumissuudlus, Õnne tipul, Aeg annab kõik, Mississippi, Pühapäev, Kodulaul, Mis värvi on armastus, Me pole enam väikesed jpt.

Kontsertidel müügil Eesti Kullafondi kogumikud!
Heidy Tamme – Eesti popmuusika Grand Old Lady, hinnatud laulja ja muusikapedagoog, kes tähistab 55 lavajuubelit.
Boris Lehtlaan – suure südame ja lahke naeratusega igihaljas popmuusika Grand Old Man, kes on kaverdanud suuremat enamust pop ja rock klassikast. Viimast korda vabaõhulavadel. Jüri Vlassov – tiitli „Pärnu linna kõige toredam inimene“ omanik, Kuldsest Triost tuntuks saanud laulev näitleja ja viimane kauboi teatrist Endla.
Ansambel MTJ - on 1981 aastal Tartu EPT tiiva all pilliproovealustanud isetegevuslastest välja kasvanud ainult eestikeelset muusikat mängiv kontsertbänd. MTJi esialgne koosseis on aastatega tublisti muutunud, kuid pillimeeste tuumik tegutseb endiselt. 2016 aastal ilmus sarjas Eesti Kullafond bändi kolmikCD. Ansambel MTJ koosseisus - Lembit Tähepõld, Villu Laiapea, Andres Joamets, Alar Salurand, Vello Tellissaar, Mati Kasemets ja Raivo Kull.

http://www.piletilevi.ee/est/piletid/kogupere/muusika-ja-teater/igihaljad-tahed-estraadilavalt-mtj-heidy-tamme-ja-boris-lehtlaan-me-pole-enam-vaikesed-214896/