Menüü
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Uudised
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
Otsi

kell 19.00 LENNA KUURMAA & VENNASKOND - JÕULUTURNEE 2016! Folgikojas

LENNA KUURMAA & VENNASKOND - JÕULUTURNEE 2016!

21. detsember, kell 19.00  - Mooste mõisa Folgikoda

Tõnu Trubetsky - vokaal Allan Vainola - kitarr Roy Strider - kitarr, akordion Anti Pathique - basskitarr Hedwig Allika - viiul Anneli Kadakas - trummid
Selle aasta jõuluaeg tõotab tulla veelgi erakordsem kui seni! Eesti popmuusika täht Lenna Kuurmaa ja punkrokkansambel Vennaskond on ühendanud jõud ning annavad eesootaval jõuluajal fenomenaalse muusikaelamuse. Üheskoos on kokku pandud kontsertkava, mis sisaldab midagi igale maitsele. Punkroki fännide kõrvu paitavad Vennaskonna kaasahaaravad, ent müstilised palad. Popmuusika austajaid ootab Lenna naiselik, meloodiline ja kaunis repertuaar ja pere kõige pisematele lauldakse üheskoos ka lastelaule! Kuna tegu on siiski jõulukontserdiga, ei puudu kontserdilt ka kõige traditsioonilisemad ja ilusamad jõululaulud.

Kuna jõulud on aeg enda, oma lähedaste ja perekonna jaoks, ongi antud kontsertkava seatud nõnda, et meelehead jätkuks kõigile. Lenna Kuurmaa ja Vennaskond ootavad oma kontserdile nii vanemaid, nooremaid kui ka kõige pisemaid. Väiksematele pakutakse kontserdi ajal ka head ja paremat. Lenna Kuurmaa on muusikaga tegelenud juba väiksest peale, osaledes nii ETV saates "Laulukarussell", lõpetades mitmete teiste muusikasaadetega. Oma suurema tuntuse kogus ta ansamblis Vanilla Ninja, mille järel alustas Lenna oma soolokarjääriga. Lenna on mitmete oma lauludega esinenud ka konkursil Eesti Laul, kus tema lauludest on üleöö sündinud üle-eestilised hitid. Vennaskond on kasvatanud üles põlvkondi, tema tuules on sõlmitud abielusid, eluaegseid sõprusi ja vannutud igavest truudust mustale lipule. Ansamblit on eksiilist naasmisest saati rüütanud salapära ja müstiline oreool. 2014. aastal tunnustati Vennaskonda elutöö eest nimelise tähega Eesti Rock?N?Roll Hall of Fame ehk Rock?n?Rolli kuulsuste seinal.
http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/rock-ja-pop/lenna-kuurmaa--vennaskond-jouluturnee-2016-201931/