Menüü
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Uudised
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
Otsi

kell 19.00 TRIO ROMANSID - Ruslan Trochynskyi, Andre Maaker, Juhan Suits CD ROMANSID esitluskontsert Mooste Viinavabrikus

10.11 Mooste Viinavabrikus TRIO ROMANSID - Ruslan Trochynskyi, Andre Maaker, Juhan Suits CD ROMANSID esitluskontsert.

Tuntud folk- ja jazzmuusikuid ühendab lisaks kodulinnale Viljandile ka huvi eri rahvaste romansside vastu. Klassikalise haridusega, kuid Eestis pigem folkmuusikuna tuntud tromboonimängija Ruslan Trochynskyi, armastatud jazzkitarrist Andre Maaker ja folgiguru torupillimängija Juhan Suits on leidnud ühise helikeele - ROMANSID!
Spontaansest koosmängimisest Viljandi Rohelise maja kohvikus kasvas idee tuua kuuljateni muusika, mida mehed seni kodus salaja teinud või lapsepõlves kuulsatele artistidele kaasa laulnud. Plaadilt ei tasu oodata nö "klassikalist" romansikontserti, sest tuntud romansid on saanud muusikute loomusele vastavalt interpreteeritud ja pakutakse nii äratundmis- kui väikese vimkaga üllatuselamusi.
Kevadisel debüüdil võttis publik uut kooslust niivõrd hästi vastu, et "publiku tungival soovil" suundusid Ruslan, Andre ja Juss Andre Tuhalaane stuudiosse ning mängisid kogu uusloomingu salvestusmasinasse.

Trio tegemistega saad kursis olla: https://www.facebook.com/trioromansid/
10. november Mooste Viinaköök, kell 19.00
Piletid Piletilevis eelmüügis 13€ , sooduspilet 10€ õpilane, tudeng, pensionär. Piletid kohapeal 15€, sooduspilet 13€. Info tel: 5088061
http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/rahvamuusika/cd-romansid-esitluskontsert-199537/