Menüü
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Uudised
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
Otsi

Instrumendileiutajate Initsiatiiv. Kontsert MoKSis

Terve oktoobrikuu käib MoKSi kunstikeskuses intensiivne leiutustegevus. Hollandis, Haagis baseeruv kunstnike organisatsioon Instrument inventors Initiative (iii), maakeeli siis pillileiutajate initsiatiiv, toob Moostesse 11 pillileiutajat maailma eri paigust.
Pillileiutajate residentuuri MoKSis võtab kokku 24.oktoobril MoKSis ja selle ümber toimuv õhtu helide ja häältega. 

 

Avatud kohvik!

 

Sissepääs tasuta!

iii eesmärgiks on isetehtud meedia arendamine ja isikupäraste uurimistrajektooride toetamine. iii toimib tootmishoone, kunstiresidentuuri ja leviagentuurina, edendades radikaalset interdistsiplinaarset loomingut, mis liigub muusika, visuaalkunstide, teatri ja meediadisaini väljadel.

 

 

Leiutustegevust ei saa vaka all hoida ja nii kaasneb iii residentuuriga MoKSis ka publikuprogramm. Lisaks 24.oktoobrile toimuvad esinemised veel Tartus Aparaaditehases (10.10 õhtu esinemiste ja loengutega, MoKSi kohtumised: No Patent Pending #13). 12.- 21. oktoobrini viivad pillileiutajad läbi noortele suunatud töötubasid (Mooste PK, Põlva ÜG, Räpina Aianduskool, Ahja Noortkeskus). 

Pillileiutajad Moostes on Matteo Marangoni, Dewi de Vree, Patrizia Ruthensteiner, Mischa Daams, Lars Kynde, Adam Denton, Luke Twyman, Mariska de Groot, Wen Chin Fu, Yolanda Uriz ja Aurélie Lierman.


 

Lisainfo: 5 138 599 Evelyn Grzinich

http://iiinitiative.org

http://moks.ee