Menüü
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Uudised
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
Otsi

Marika Blossfeldti terviktoidu KOKATUND MoKSis

Kolmapäeval, 27.mail kell 18-21 MoKSis Marika Blossfeldti KOKATUND

Polli Talu Loomingulise Keskuse perenaine, tantsija, Kundalini jooga õpetaja, tervisenõustaja ning raamatute “Looduslik toit. Täisväärtuslik elu” ja „Loodusklik toit. Ehe ja tervendav“ autor 
 annab MoKSis taas kokatunni. Toitumise alal täiendas Marika end New Yorgi integratiivse toitumise instituudis. Polli talus juhendab Marika suviti koka-, tervise- ja joogalaagreid. Kirgliku terviktoidu kokana kasvatab Marika ise köögivilju ja maitsetaimi ning hoolitseb selle eest, et Polli talu külaliste laual oleks võimalikult kvaliteetne ja maitsev toit.

 

Tervik toit loob terve keha

Marika toidud põhinevad terviktoitudel, looduslikel toiduainetel, mis on emake maale nii lähedased kui võimalik. Neid pole tööstuslikult töödeldud, neist pole midagi eraldatud ega midagi lisatud. Oma loomulikus olekus toiduainetes on kõige rohkem elujõudu, toitaineid aga ka maitset. Pole olemas suuremat naudingut kui süüa värskeid ürte, lehtsalateid või köögivilju mida vahetult enne oled aiast noppinud.

 

Marika kokatunnis õpid tegema toite Polli talu köögi vegetaarsest repertuaarist, kasutades selleks värskeid puu- ja juurvilju, teravilju ning kaunvilju. Toidud on maalähedased ja kergesti valmistatavad. Nad lubavad Sul armuda igasse koostisosasse. Vaatamata oma lihtsusele pakuvad need külluslikku, puhast ja peent maitseelamust. Neid toite süües märkad meeldivat rahulolutunnet. Iga keharakk täitub elujõuga ning võngub mõnutundest toidu positiivsetes vibratsioonides.


Osalustasu 8€
Osalemiseks vajalik eelnev registreerumine tel 5 138 599 või moks@moks.ee