Menüü
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Uudised
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
Otsi

kell 20.00 DAVE BENTON, KARL MADIS, MARGUS KAPPEL - Pärlipüüdjad Folgikojas

Dave Benton - laul, percussion
Karl Madis - laul, saksofon, suupill
Margus Kappel - laul, kitarr, klaver

30. juunil kell 20.00 Mooste Folgikojas

See oli 2001. aastal, kui kogu Euroopa laulis kaasa hitti "Everybody" ja Dave Benton koos Tanel Padariga Eestile ainsa Eurovisiooni võidu tõi!
Sellel suvel on Dave Benton esmakordselt ühendanud oma jõu eesti muusika raskekahurväega - Karl Madise ja Margus Kappeliga, et võtta ette pikk ühine muusikaline teekond ja teha tiir peale tervele Eestile!
Suvetuuriga "Pärlipüüdjad" antakse lausa 23 meeleolukat kontserti üle riigi, et pakkuda muusikapärleid ka kõige kaugemates kodumaa kaunites paikades. Dave Benton on eestimaalastele tuntud oma maheda lauluhääle poolest, aga kas teadsite, et Dave tunneb end suurepäraselt ka perkussioonidel? Karl Madis mängib lisaks laulmisele ka saksofoni ja valdab meisterlikult suupilli. Margus Kappel on aga tuntud klaverivirtuoos, kuid sõrmitseb ka kitarri ning kes veel pole kuulnud Marguse lauluhäält, siis selleks on nüüd võimalus.
Need kolm meest toovad lavale mitmekülgse muusikalise kõlabuketi oma häälte ja erinevate instrumentidega. Esitatakse armastatud palasid nii Dave'i kui Karl Madise repertuaarist, samuti saab publik nautida parimaid eesti levimuusikapärle triovõtmes.
Tule ja saa osa selle suve suurimast kontserttuurist!


Täispilet 17€.
Pensionäri pilet 15€.
Laps vanuses 8 kuni 14 eluaastat (k.a.) 10€.

Parkimine mõisa hoovis 1€


NB! Lastele vanuses kuni 7 eluaastat (k.a.) on sissepääs tasuta!

http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/mitmesugust/dave-benton-karl-madis-margus-kappel-parlipuudjad-162235/