Menüü
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Uudised
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
Otsi

kell 17.00 SPORDIKLUBI SUN DOME TANTSURÜHM VALGE PUU tantsuline etendus "TEEKOND" Folgikojas

Spordiklubi SUN DOME
tantsurühmad VALGE PUU ja  PÕLVA PÄNTAJALAD

esitavad:
 
 
Tantsulis-sõnaline etenduse
TEEKOND

14. veebruaril kell 17.00 Mooste Folgikojas


Autor, lavastaja, koreograaf  ja muusikakujundus   INDREK VARIK
Tekstide autor     TIMO VARIK
Administraator  ja rekvisiidid      JÜRI VARIK
Kostüümikunstnik     AVELI  ASBER
Valgustuskunstnik     GABRIEL  USIN
 
Etenduses osalevad:
Eleriin Aalde, Piret Nutt, Egert Aalde, Taisi Utsal, Mihkel Peterson, Katre Vares, Grete Lokko, Keterli Jõõgre, Pilleriin Masing, Maris Lutsar, Tiina Ilves, Dora Uibo, Heiko Süvaorg, Aveli Asber, Monica Sasi, Henri Tamm, Kaspar Kaasla, Arvi Anton, Erki Vellama, Siim Kängsepp.


Selle etendusega tähistab spordiklubi  Sun Dome oma 15. sünnipäeva ja rahvatantsurühm Põlva Päntajalad 5. sünnipäeva. Klassikalise moderntatsurühma Valge Puu jaoks on see 5. etenduse lavastus. Mis meid on hoidnud koos  tegutsemas?
Tunneme siirast rõõmu sellest, et saame pakkuda paljudele noortele võimalusi tegelda neile meelepäraste hobidega ja seda meeldivas keskkonnas. Tunneme rõõmu sellest, et meie etendused ja tantsud meeldivad paljudele ja üha sagedamini küsitakse, millal saab kuskil näha meie rahvatantsijaid ja meie etendusi. Tunneme rõõmu ka sellest, et meid on märgatud tunnustuste jagajate ja kohaliku ajalehe poolt.  Pole suurimat tunnustust kui meie klubis tegutsevate noorte säravad silmad, nende aktiivsus, abivalmidus, sõbralikkus.  Ja kõiges selles peitubki vastus küsimusele, mis on hoidnud meid  koos tegutsemas ligi 15 aastat.


Pilet 5€ müügil Mooste Mõisa Külalistemajas ja tund enne algust kohapeal