Menüü
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Uudised
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
Otsi

KELL 18.00 FOLGIKOJAS KAUNIMATE AASTATE VENNASKOND " KAUNIMAD KUUEKÜMNENDAD SU ELUS"

Kaunimate Aastate Vennaskonna naistepäeva- ja kevadkontsert
"Kaunimad KUUEKÜMNENDAD Su elus"


Juba seitsmendat kevadet rõõmustab Kaunimate Aastate Vennaskond kõiki oma sõpru ja sõbrannasid naistepäeva- ja kevadkontserdiga. Traditsiooniks kujunenud kontsertidel on lauldud naistest ja meestest, armastusest ja kevadest, parimaid palu on valitud muusikalidest ja kaunimatest aastatest meie elus.

Sellekevadine kontsert-etendus viib meid "kuuekümnendatesse". Nii nagu Kaunimate Vennaskonna liikmed on nüüd "kuuekümnendaid" käimas, on ka nende endi esimesed muusikalised mälestused ja esimesed mälestused üldse just "kuuekümnendatest".

Kaunimate Aastate Vennaskonnalikus seades hakkavad kõlama kuuekümnendad - nii rock`n`roll kui beat, halloo kosmos - halloo maa ja valentina, horoskoobis meenub korraks vaid su silmade sära rohelistel niitudel ja lõppenud ongi päevad. Stiilselt kuldsetes ja kaunimates kuuekümnendates.

"Kaunimad KUUEKÜMNENDAD Su elus" elustuvad koos Hannes Kaljujärve, Jüri Lumiste, Andres Dvinjaninovi, Toomas Lunge ja Indrek Kalda lugude ja lauludega kuuekümnendatest.


Mooste valla elanikele pilet eelmüügist 10€
Sooduspilet 8€ õpilased/tudengid/pensionärid/lapsed


http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/?concert=137958

Lisainfo:

Kestus 1 h 15 min
Sissepääs al. 1 h enne algust.

Kontserdi õhtul on avatud kohvik Folgikojas ja Viinavabrikus http://www.viinavabrik.ee/index.php?article_id=85&page=198&action=article

Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud!