Menüü
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Uudised
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
Otsi

MOOSTE TOIDUKLUBI MoKSis: "Terviktoit loob terve keha"

Reedel, 17. mail korraldab toitumisnõustaja, raamatu "Looduslik toit, täisväärtuslik elu" autor Marika Blossfeldt Mooste Toiduklubis kokatunni "Terviktoit loob terve keha"

Algus kell 17.30
Osalustasu 6,50 eurot

kell 20.00 raamatu "Looduslik toit, täisväärtuslik elu" esitlus, müük ja allkirjastamine. Raamatud müügil soodushinnaga.

Toimumiskoht: MoKS, Mooste, Põlvamaa

Palume eelnevalt registreerida telefonil 5330 6679 (Siiri Kolka)

http://mooste-toiduklubi.blogspot.com

Marika Blossfeldt on Polli Talu Loomingulise Keskuse perenaine, tantsija, Kundalini jooga õpetaja, tervisenõustaja ning raamatu “Looduslik toit. Täisväärtuslik elu” autor. Toitumise alal täiendas ta ennast New Yorgi integratiivse toitumise instituudis. Polli talus juhendab Marika suviti koka-, tervise- ja joogalaagreid. Kirgliku terviktoidukokana kasvatab Marika ise köögivilju ja maitsetaimi ning hoolitseb selle eest, et Polli talu külaliste laual oleks võimalikult kvaliteetne ja maitsev toit.

Marika toidud põhinevad terviktoitudel, looduslikel toiduainetel, mis on emake maale nii lähedased kui võimalik. Neid pole tööstuslikult töödeldud, neist pole midagi eraldatud ega midagi lisatud. Lloomulikus olekus toiduainetes on kõige rohkem elujõudu, toitaineid, aga ka maitset. Pole olemas suuremat naudingut kui süüa värskeid ürte, lehtsalateid või köögivilju, mida vahetult enne oled aiast noppinud.

Marika kokatunnis õpid tegema toite Polli talu köögi vegetaarsest repertuaarist, kasutades selleks värskeid puu- ja juurvilju, teravilju ning kaunvilju. Toidud on maalähedased ja kergesti valmistatavad. Nad lubavad Sul armuda igasse koostisosasse. Vaatamata oma lihtsusele pakuvad need külluslikku, puhast ja peent maitseelamust. Neid toite süües märkad meeldivat rahulolutunnet. Iga keharakk täitub elujõuga ning võngub mõnutundest toidu positiivsetes vibratsioonides.