Menüü
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Uudised
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
Otsi

KäsitöökodaKäsitöökoda renoveeritud Euroopa Liidu toel 2009.aastal.

Käsitöökoda - Ämblikumaja
Valmistame kangastelgedel riietuskangaid, sisustuskangaid jm.
Valmistame rahvariideid. (tellimisel).
Õpetame soovijaile kangakudumist, nööride-paelte-vööde valmistamist, silmuskudumist, heegeldamist.
Müüme käsitööd, käsitööks vajalikke materjale ja käsitöötarvikuid.
 
Lemmiktoodang valmib kangastelgedel.  Paljud arvavad võimaluse saada vaid põrandavaipu, põrandariideid. Ka neil suur erinevus. Villased vaibad põrandale, toolikatted, diivanikatted, kardinad, pleedid, sõbad.
Rahvariided on väga kallis tooteartikkel. Sellepärast on soovijal võimalik saada see täpselt temale sobilikku paikkonda silmas pidades ja mis veelgi olulisem, need on otse temale valmistatud.
Kuna koda on lahti  olnud vaid paar kuud, siis kursuste tegemine ja õpetuste jagamine pole saanud sisse veel õiget hoogu. Tahaks  teha kursuse kui on huvilisi  5- 10. Arvestades piirkonda, peaks olema naistele näputöö klubi, kuhu saab igaüks tulla oma poolelioleva tööga, rääkida mida tema oskab ja kuulata mida teised oskavad.
Praegu on müügis villast lõnga, peenvillast lõnga ja tikkimiseks sobivat lõnga. Villased kangad, linased kangad, vööd ja paelad, kaarushargid, kõlalauad. Vajadusel aitame otsida vajaminevate tarvikute ja materjalide müügikoha. Võtame müüki ka kohalike naiste käsitööd, mis on korralikult teostatud.

Info. +372 53587379 Marju